Pastrimi dhe pasurimi i lumenjeve

Pastrimi dhe pasurimi i lumenjeve

Duke e ditur se qe nje kohe te gjate ka filluar rregullimi i shtreterve te lumenjeve a do te ishte e mundur investimi ne pasurimin e tyre me lloje te ndryshme peshku dhe monitorimi i pastertise se ujit , ndoshta do te riktheheshin lumenjet e degraduar ndonjehere...! E rendesishme. edhe vetēdijesimi i popullit per ruajtjen dhe rendesine e tyre!

Points

Project component 2 will engage youth in local environmental governance and appoint climate change ambassadors for local action. This will allow youth to engage around local environmental priorities, as the example provided here.

Back to group

This content is created by the open source Your Priorities citizen engagement platform designed by the non profit Citizens Foundation

Your Priorities on GitHub

Check out the Citizens Foundation website for more information